Neohodnoceno

IDENTICAL POP UP 20 MM Famózní švestka

Skladem (2 ks)
Kód: 475
149 Kč
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Jedinečný plovoucí boilies, jak svým složením, tak funkčností. Z názvu vyplývá, že je identický svým složením s boiliem naší nabídky. Základní směs na tento plovoucí boilies je totožná s tou, která se používá k výrobě našeho boilies. Totožné jsou také všechny tekuté suroviny (esence, esenciální oleje, extrakty, aminokyseliny, sladidla a další) jako u klasického boilies. Plovoucí složkou tohoto výrobku je korková drť, která je zde obsažena v takovém poměru, aby se IDENTICAL Pop-Up daly správně používat jak při samotném lovu na ně nebo k nastražení na panáčka.

IDENTICAL Pop-Up navíc obsahují dvojitou dávku esencí, pro maximální atraktivitu a ještě se navíc obalují do suché barvící atraktivní směsi, která obsahuje také například rybí moučky a extrakty. Celý proces dipování a finální podoby trvá několik dnů.

Výsledkem je maximálně atraktivní a aktivní nástraha, díky které svou „past“ na kapra dotáhnete k absolutní dokonalosti.

TIP: doporučujeme vyzkoušet s montáží „ronnie rig“. Nebojte se průměru 20 mm v jakémkoliv ročním období. Při testování jsme byli mimořádně překvapeni selektivností této varianty nástrahy a montáže. Skvěle fungovala také na řekách!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: